KONST / Litografier / Färglitografier 7234046
*
nr 723 4046
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 2 st, Gustav Rudberg (1915-2001), 101/260 + 46/280
Kondition: oramade
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 oktober 2011
kl 19:49:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/10 11:53:48
1
Vinnande bud
- Tema
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier gustav rudberg litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49
-
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:41
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:35
*
Gustav Rudberg
Kondition: oramade
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
nr 723 4046
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 2 st, Gustav Rudberg (1915-2001), 101/260 + 46/280
Kondition: oramade
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/10 11:53:48 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier gustav rudberg litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49 -
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:41 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:35